Lesrooster Seizoen 2023/2024
Turnen
Dag | Tijd | Lesuur | Locatie |
Maandag | 17:30-18:30 | Turnen jongens/meisjes 6-9 jaar | De Voorsprong, Oude Adegeesterlaan |
18:30-20:00 | Turnen meisjes 9-16 jaar | De Voorsprong, Oude Adegeesterlaan | |
20:00-21:30 | Turnen dames | De Voorsprong, Oude Adegeesterlaan | |
Dinsdag | 17:30-18:30 | Turnen jongens/meisjes 6-9 jaar | De Voorsprong, Oude Adegeesterlaan |
18:30-20:00 | Turnen jongens/meisjes 9-16 jaar | De Voorsprong, Oude Adegeesterlaan | |
Donderdag | 18:00-20:00 | Meisjes turnen 10+ jaar | De Voorsprong, Oude Adegeesterlaan |
Zaterdag | 9:30-10:20 | Kleutergym jongens/meisjes 4-5 jaar | De Voorsprong, Oude Adegeesterlaan |
10:30-11:20 | Turnen jongens/meisjes 6-7 jaar | De Voorsprong, Oude Adegeesterlaan | |
11:30-13:00 | Turnen jongens/meisjes 8-9 jaar | De Voorsprong, Oude Adegeesterlaan |
Jazzdans
Dag | Tijd | Lesuur | Locatie |
Maandag | 17:00-18:00 | Jazzdans, Selectie 1 – d9 | Krimwijkzaal |
18:00-19:00 | Jazzdans, 12-1 7 jaar | Krimwijkzaal | |
19:00-20:00 | Jazzdans, Selectie 3 – C16 | Krimwijkzaal | |
Dinsdag | 16:30-17:30 | Jazzdans, 10-12 jaar | Krimwijkzaal |
17:30-18:30 | Jazzdans, Selectie 2 – C13 | Krimwijkzaal | |
18:30-19:30 | Diverse dansblokken | Krimwijkzaal | |
19:30-20:30 | Extra selectie om de week A19/A20 | Krimwijkzaal | |
20:30-21:30 | Jazzdans, Dames | Krimwijkzaal | |
Woensdag | 14:00-14:45 | Kleuterdans | Voorsprong |
15:00-16:00 | Jazzdans A | Voorsprong | |
16:00-17:00 | Jazzdans B | Voorsprong | |
17:00-18:00 | Jazzdans C | Voorsprong | |
16:00-17:00 | Jazzdans, 9-10 jaar | Krimwijkzaal | |
17:00-18:15 | Jazzdans, Selectie 4 – B16 | Krimwijkzaal | |
18:15-19:30 | Jazzdans, Selectie 5 – A19 | Krimwijkzaal | |
19:30-20:30 | Jazzdans, 18+ jaar | Krimwijkzaal | |
20:30-21:45 | Jazzdans, Selectie 6 – A20 | Krimwijkzaal | |
Vrijdag | 21:00-22:00 | Selectie techniekuur om de week A19/A20 | Krimwijkzaal |
Streetdance
Dag | Tijd | Lesuur | Locatie |
Vrijdag | 16:00-17:00 | Streetdance 1, 8 t/m 11 jaar | Krimwijkzaal |
17:00-18:00 | Streetdance 2, 11 t/m 13 jaar | Krimwijkzaal | |
18:00-19:00 | Streetdance 3, 13 t/m 15 jaar | Krimwijkzaal | |
19:00-20:00 | Streetdance 4, 15 jaar t/m 17 jaar | Krimwijkzaal | |
20:00-21:00 | Sreetdance 5, 17 jaar en ouder | Krimwijkzaal |
Volleybal
Dag | Tijd | Lesuur | Locatie |
Woensdag | 21:00-22:00 | Dames volleybal | De Voorsprong, Oude Adegeesterlaan |
Conditietraining
Dag | Tijd | Lesuur | Locatie |
Woensdag | 19:00-20:00 | Trimmen dames/heren | Frans de Vette zaal, Noord-Hoflandzaal |
Zaterdag | 9:00-10:00 | Trimmen dames/heren | Berkhoutpark |