Lesrooster Seizoen 2023/2024

Turnen

Dag Tijd Lesuur Locatie
Maandag 17:30-18:30 Turnen jongens/meisjes 6-9 jaar De Voorsprong, Oude Adegeesterlaan
  18:30-20:00 Turnen meisjes 9-16 jaar De Voorsprong, Oude Adegeesterlaan
  20:00-21:30 Turnen dames De Voorsprong, Oude Adegeesterlaan
Dinsdag 17:30-18:30 Turnen jongens/meisjes 6-9 jaar De Voorsprong, Oude Adegeesterlaan
  18:30-20:00 Turnen jongens/meisjes 9-16 jaar De Voorsprong, Oude Adegeesterlaan
Donderdag 18:00-20:00 Meisjes turnen 10+ jaar De Voorsprong, Oude Adegeesterlaan
Zaterdag   9:30-10:20 Kleutergym jongens/meisjes 4-5 jaar De Voorsprong, Oude Adegeesterlaan
  10:30-11:20 Turnen jongens/meisjes 6-7 jaar De Voorsprong, Oude Adegeesterlaan
  11:30-13:00 Turnen jongens/meisjes 8-9 jaar De Voorsprong, Oude Adegeesterlaan

Jazzdans

Dag Tijd Lesuur Locatie
Maandag 17:00-18:00 Jazzdans, Selectie 1 – d9 Krimwijkzaal
  18:00-19:00 Jazzdans, 12-1 7 jaar Krimwijkzaal
  19:00-20:00 Jazzdans, Selectie 3 – C16 Krimwijkzaal
Dinsdag 16:30-17:30 Jazzdans, 10-12 jaar Krimwijkzaal
  17:30-18:30 Jazzdans, Selectie 2 – C13 Krimwijkzaal
  18:30-19:30 Diverse dansblokken Krimwijkzaal
  19:30-20:30 Extra selectie om de week A19/A20 Krimwijkzaal
  20:30-21:30 Jazzdans, Dames Krimwijkzaal
Woensdag 14:00-14:45 Kleuterdans (groep 1/2) Voorsprong
  15:00-16:00 Jazzdans A (groep 2/3) Voorsprong
  16:00-17:00 Jazzdans B (groep 3/4) Voorsprong
  17:00-18:00 Jazzdans C (groep 4/5) Voorsprong
  16:00-17:00 Jazzdans, 9-10 jaar Krimwijkzaal
  17:00-18:15 Jazzdans, Selectie 4 – B16 Krimwijkzaal
  18:15-19:30 Jazzdans, Selectie 5 – A19 Krimwijkzaal
  19:30-20:30 Jazzdans, 18+ jaar Krimwijkzaal
  20:30-21:45 Jazzdans, Selectie 6 – A20 Krimwijkzaal
Vrijdag 21:00-22:00 Selectie techniekuur om de week A19/A20 Krimwijkzaal

Streetdance

Dag Tijd Lesuur Locatie
Vrijdag 16:00-17:00 Streetdance 1, 8 t/m 11 jaar Krimwijkzaal
  17:00-18:00 Streetdance 2, 11 t/m 13 jaar Krimwijkzaal
  18:00-19:00 Streetdance 3, 13 t/m 15 jaar Krimwijkzaal
  19:00-20:00 Streetdance 4, 15 jaar t/m 17 jaar Krimwijkzaal
  20:00-21:00 Sreetdance 5, 17 jaar en ouder Krimwijkzaal

Volleybal

Dag Tijd Lesuur Locatie
Woensdag 21:00-22:00 Dames volleybal De Voorsprong, Oude Adegeesterlaan

 

Conditietraining

Dag Tijd Lesuur Locatie
Woensdag 19:00-20:00 Trimmen dames/heren Frans de Vette zaal, Noord-Hoflandzaal
Zaterdag   9:00-10:00 Trimmen dames/heren Berkhoutpark